Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

Líbí se Vám tento e-shop systém?

Celkem hlasů: 2341
Nejnovější produkty

Kyselina hyaluronová

Naše cena: 179.00 Kč

ZEITGARD 1 Elektrický kartáček na čištění pleti Classic

Elektro přístroje

Cena s DPH:5990.00 Kč
Cena bez DPH:4950.41 Kč
Doporučená cena:6500.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Skladem
ks

EFEKTIVNÍ. INOVATIVNÍ. NADČASOVĚ KRÁSNÁ PLEŤ

Dokonale čistá pokožka v každém okamžiku?

ZEITGARD Elektrický kartáček na čištění pleti. Tento inovativní produkt je revolucí v klasickém čištění obličeje: je mnohem efektivnější než ruční mytí a především šetrnější k pokožce. Díky ZEITGARD je vaše pleť dokonale připravena na následnou produktovou péči. Obličej vypadá zdravěji a už na první dotek je hladší - to je téma pro ženy i muže. Přesvědčte se sami!

  • Hloubkové čištění pro každý typ pleti
  • Efektivní čištění bez namáhání pokožky
  • Jedinečně hygienický a antibakteriální díky technologii Microsilver na vláknech kartáčku
  • Pleť působí hladší, mnohem zářivější a zdravější

ZEITGARD Elektrický kartáček na čištění pleti - elegantní průkopník v efektivitě čištění, výkonu a hygienických nárocích

 NEJVYŠŠÍ EFEKTIVITA
Studie* potvrzují: ZEITGARD Elektrický kartáček na čištění pleti je vysoce výkonný při čištění pórů a zanechává čistou pleť. Je 10x efektivnější než běžné ruční mytí obličeje. S více než 7 000 pohyby za minutu dokáže odstranit make-up a jiné nečistoty beze zbytku.

NOVÁ DIMENZE VÝKONU
Elektrický kartáček na čištění pleti předtavuje systém promyšlený do posledního detailu. Oscilující vlákna kartáčku zbavující pleť silných nečistot jsou dokonale sladěna s texturou ZEITGARD čisticích produktů. Ty zachycují nečistoty do pomyslné "sítě" a výsledek je nepřehlédnutelný: jasná a trvale krásná pleť.

REVOLUCE NA TRHU
Unikátní koncept pro hygienu ZEITGARD. Jednotlivá vlákna kartáčku byla navržena speciálně pro LR. Díky účinkům Microsilver jsou vlákna kartáčku až po dobu 3 měsíců antibakteriální a dokonale hygienická.
S Microsilver LR představila inovaci v antibakteriální péči o pleť. Unikátní složka MICRO BG, vyrobena z čistého stříbrného prášku, vykazuje vysoce porézní a houbovitou strukturu. Microsilver díky tomu pleť osvobozuje od bakterií a brání jejich návratu.

* Vědecké studie renomovaného institutu Dermatest GmbH. Období testování: 6 týdnů (konec ledna - začátek března 2015), počet dobrovolníků: 40.
 
+ ZDARMA Cestovní pouzdro
 
Otázky a odpovědi.
 
Jak nabiji ZEITGARD Elektrický kartáček na čištění pleti?
Připojte USB kabel k nabíječce a zapojte jej do vhodné zásuvky. Případně můžete připojit kabel USB do zdířky PC a baterii dobít tímto způsobem. Umístěte přístroj do nabíječky, viz obrázek 1. Zazní signál a LED dioda/y stavu nabíjení bliká nebo blikají. Nabíjecí cyklus trvá v případě úplně vybité baterie přibližně 18 hodin.

Stav nabíjení ukazují LED diody.

 

Jak poznám, že je ZEITGARD úplně nabitý?
Všechny LED diody, jakož i tlačítko start, svítí. Pokud LED diody stále blikají, přístroj se ještě nabíjí.


Přístroj se nezapnul. Co mám dělat?
Nejdříve prosím zkontrolujte, zda je přístroj nabitý. Zjistíte to tak, že jej dáte do nabíječky připojené k síti.
1. Jestliže LED dioda svítí, měla by být baterie dostatečně nabitá. Nyní stlačte tlačítko start/stop a držte jej 3 sekundy. Pokud se přístroj ani přesto nezapne, kontaktujte LR servis nebo svého LR partnera.
2. Jestliže LED dioda nesvítí, ujistěte se, že jste nabíječku připojili k síti, případně zkontrolujte, zda napětí uvedené na přístroji odpovídá napětí místní elektrické sítě, nebo ověřte, zda je přístroj v nabíječce správně zapojen. Pokud používáte zásuvku v koupelnové skříňce, budete muset pro aktivaci zásuvky zapnout světlo. Pokud se přístroj ani přesto nezapne, kontaktujte LR servis nebo svého LR partnera.

 


Musí být přístroj stále zapojen v nabíječce?
Zařízení může zůstat bez problémů v nabíječce. Napětí nebo oslabení výkonu baterií se za normálních okolností nemusíte obávat.
Výhodou nabíjecí stanice je nejen trvalý výkon, ale také výsledný vzhled. Produkt je uložen „na svém místě“.
Výdrž baterie při stupni 1 e cca 60 minut, při stupni 3 je cca 40 minut.

 

První kroky

 
Co znamenají 3 světelné body/stupně výkonu?
Zde jsou zobrazeny stupně výkonu/rychlostní stupně přístroje. Spodní světelný bod představuje první a lehký stupeň, který se směrem nahoru zvyšuje. Podle stupně výkonu se mění frekvence a tím i síla čištění. Doporučujeme začít na obličeji na stupni 1 a pomalu pleť zvykat na nový rituál čištění. Podle pocitu a potřeby můžete asi po 14 dnech rychlost zvýšit. Na krku a ve výstřihu stejně jako na některých zónách na pažích či na loktech můžete začít přímo na stupni 3.

 

Co znamenají akustické signály během používání přístroje?
Každých 20 sekund se přístroj na krátkou chvíli zastaví a tím oznámí konec čištění jedné pleťové partie.
Přístroj se po 1 minutě přepne do pohotovostního režimu. LED diody stále dále svítí. V procesu čištění můžete dále pokračovat tak, že stisknete tlačítko ZAP/VYP. Přístroj poté pracuje další minutu rychlostí, která byla nastavena pro předchozí proces.

 

Proč nabízí ZEITGARD více rychlostí?
Rychlostní stupně slouží k regulaci intenzity čištění.
Na začátku se doporučuje začít prvním, lehkým stupněm. Po fázi navykání pak můžete rychlost zvýšit. Díky různým rychlostem můžete vyhovět různým potřebám pleti. Stupeň 1 je mimořádně jemný. Zároveň je určen pro navyknutí při několika prvních použitích. Stupeň 2 nabízí intenzivnější čištění. Stupeň 3 nabízí nejvyšší výkon a je ideální pro necitlivé oblasti kůže nebo pro zvláště intenzivní čištění.

 

Správné použití

 
Je ZEITGARD vhodný pro všechny věkové kategorie?
Při použití ZEITGARD není věk rozhodující a přístroj je stejně tak vhodný pro ženy i pro muže. Nezáleží na tom, zda jste teenager nebo starší osoba, tento přístroj může používat téměř každý.
Nedoporučujeme však používat dětem nebo osobám se sklonem k dermatologickým problémům. V případě pochybností byste si měli před použitím promluvit s dermatologem.

 

Který kartáček a který čistící přípravek je pro mě ten správný?
Obecně je ZEITGARD vhodný pro každý typ pleti (normální, suchou, mastnou, smíšenou pleť). Ani v případě citlivé pleti obvykle nedochází k podráždění. Pro citlivou pleť doporučujeme kartáček sensitive s růžovými vlákny, který byl vyvinut speciálně pro tento typ pleti. K tomu prosím používejte také čistící krém na citlivou pleť. V případě, že pleť není citlivá, měli byste na svůj ZEITGARD nasadit kartáček s modrými vlákny a k tomu použít čistící gel. Díky čistícímu gelu dostane Vaše pleť další dávku svěžesti.

 

Mohu přístroj používat každý den?
Kombinace ZEITGARD kartáčku a ZEITGARD čisticích produktů funguje v takové harmonii, že mohou být používány denně. Přesto byste měli svoji pleť během i po použití sledovat. Zpočátku může dojít k lehkému podráždění, které však rychle odezní. Takovéto prvotní reakce znamenají účinnost čištění a dokazují úspěšnost.

Čištění by mělo být nejen užitečné, ale také zábavné. V ideálním případě byste se na něj měli těšit. I pokud máte velmi citlivou pleť, mohou Vám k dosažení výsledku a zcela nového pocitu z pleti postačovat již 3 čištění. V případě pochybností nebo silných indikacích vyhledejte před dalším použitím ZEITGARD dermatologa.

 

Správné použití

 
Mohu používat ZEITGARD i několikrát denně?
Obvykle doporučujeme používat ZEITGARD jednou denně. Pokud to Vaše pleť snese, můžete jej používat ráno i večer. I při použití jednou denně bude Vaše pleť optimálně vyčištěná. Prostředky k péči o pleť, které obvykle používáte, mohou následně volně proniknout do pokožky a působit na ni v plné síle.
Ráno: Osvěžující čisticí rituál

Večer: Odstranění vlivů životního prostředí a také make-upu


Jak silně musím ZEITGARD při čištění tisknout na obličej?
Není nutné vyvíjet silný tlak. Je důležité, aby hlavice kartáčku přiléhala přímo na povrch kůže. Veďte strojek klidnými krouživými pohyby cíleně přes jednotlivé části obličeje. Kartáček musí být stále v pohybu.


Musím si při čištění chránit rty?
Ne! S ZEITGARD můžete opatrně přejíždět i přes rty. Při čištění můžete např. rychleji odstranit silně držící rtěnku. Pár vteřin přijíždějte po rtech, nemělo by to být ovšem na stupeň 3 (hloubkové čištění). Spíše se zaměřte na redukci prvních malých vrásek kolem rtů a soustřeďte se na rýhy na rtech a na nose. Účinek bude velmi brzy viditelný.


Mohu pomocí ZEITGARD odstraňovat make-up?
Samozřejmě. Vaší pleti se tím dostane hloubkového čištění a částice make-upu se z obličeje jemně odstraní. V případě velmi silného make-upu můžete na předčištění použít kosmetický ubrousek, čímž zamezíte nadměrnému znečištění kartáčku.
Je také možné, že budete muset čištění mírně prodloužit a přednastavených 60 sekund se Vám bude zdát málo. Oblasti kolem očí musíte v každém případě vynechat. Zde, prosím, k čištění použijte své oblíbené přípravky.

 

Správné použití

 

Mohu používat ZEITGARD i jinde než na obličeji?
Ano, jistě. ZEITGARD můžete použít i na výstřih, krk, lokty, ramena, atd. Podle typu pleti a její citlivosti se rozhodněte, který kartáček chcete použít.

 

Mohu pomocí ZEITGARD odstraňovat i oční stíny?
Ne! Oční stíny odstraňte odličovačem, na který jste zvyklí. Oční okolí je příliš citlivé a měli byste jej čistit pouze ručně, bez kartáčku. Co ale můžete udělat: Na několik sekund se na obou stranách zastavte u vrásek smíchu. Při pravidelném používání tím můžete redukovat jemné vrásky.

 

Je ZEITGARD vhodný i pro muže?
Ano, stoprocentně! Právě mužská pleť potřebuje kvůli velkým pórům a zvýšené tvorbě mazu intenzivní čištění. ZEITGARD nabízí to správné řešení. Také design a tvar přístroje je takový, že jej mohou používat ženy i muži.


Mohu používat ZEITGARD i po injekcích?
Po jakýchkoliv injekcích musíte od čištění pomocí ZEITGARD alespoň na 14 dní upustit. Injekce potřebují čas, aby se odpovídajícím způsobem projevily a aby došlo ke stabilizaci jejich účinku. Velmi pozitivní však je, že při pravidelném používání ZEITGARD se odstupy mezi injekcemi zvyšují, protože se pleť vlivem kmitání velmi dobře posiluje a sama se postará o příděl kolagenu. Máte-li pochybnosti, poraďte se svým dermatologem.

 

Správné použití

 
Vysušuje používání ZEITGARD mou pleť?
K vysušování obvykle nedochází, protože mechanickým čištěním a stimulací pleti dochází k odstranění nadbytečného, vysušeného, kožního mazu a na povrch pleti se dostává nový, čerstvý maz. Tím dochází k hydrataci a regulaci mastnoty pleti.

 

Může více osob používat stejný kartáček?
Naše jasné doporučení: Každý obličej si zaslouží vlastní kartáček!
Čištění obličeje je něco velmi osobního, podobně jako čištění zubů. V tomto případě také každý používá svůj vlastní kartáček. I přes antibakteriální působení MICROSILVER ve vláknech se používáním jednoho kartáčku vícero osobami sníží osobní pocit hygieny a zároveň se kvůli větší zátěži zkrátí životnost kartáčku.


Mohu používat ZEITGARD ve vaně nebo pod sprchou?
ZEITGARD je odolný proti postříkání vodou. Základem je zde klasifikace IPX6 (DIN EN 60529). Používání ve sprše tedy nestojí nic v cestě. Přesto chceme upozornit, že ponořování přístroje do vody může vést k jeho poškození.


Jak čistit ZEITGARD?
Než začnete zařízení čistit, vyjměte jej z nabíječky. Přístroj jednoduše otřete vlhkým hadříkem. Nabíječku můžete čistit stejným způsobem. Prosím ujistěte se předem, že přitom není připojena ke zdroji napájení.
Kartáček byste měli po každém použití opláchnout teplou vodou, v případě silného znečištění (např. make-upem) můžete také použít mýdlo.
Chcete-li kartáček po použití osušit, můžete jej jednoduše otřít čistým ručníkem. Nepřipojujte přístroj s vlhkou kartáčkovou hlavicí do zásuvky ani jej nezavírejte do skříňky. Nechejte hlavu kartáčku oschnout na vzduchu. Nepoužívejte agresivní čisticí prostředky ani chemikálie. Nedávejte ZEITGARD do myčky na nádobí.

 

Správné použití

 
Mohu ZEITGARD používat jen s vodou – bez čisticího produktu?
Voda navozuje pocit svěžesti, ale nemá explicitní čistící účinek. Pleť vyžaduje speciální produkt, aby se z ní nečistoty (make-up, špína vzniklá vlivem životního prostředí atd.) beze zbytku odstranily. Pokud byl někdo dosud zvyklý umývat se pouze vodou, je to obecně možné i se ZEITGARD, ale nemůžeme to trvale doporučit.

 

Mohu se ZEITGARD používat i jiné než doporučené LR čisticí produkty?
Naše ZEITGARD čistící přípravky jsou speciálně přizpůsobeny kartáčkům, takže je zde velká kompatibilita. Viskozita, tedy konzistence ZEITGARD čisticích produktů, je vyvinuta tak, aby při jednotlivých stupních intenzity čištění nedocházelo k jejich nežádoucímu prosakování a postříkání. V každém případě platí, že dosažení deklarovaných čistících účinků můžeme zaručit pouze v rámci našeho čistícího programu ZEITGARD. Pokud chcete i nadále používat své vlastní přípravky, je to možné, ale výsledek nezaručujeme.

 

Jak dlouho vydrží hlavice ZEITGARD, když ji budu používat pravidelně?
Porovnejte svůj ZEITGARD kartáček se svým elektrickým kartáčkem na zuby. V ústní dutině se vyskytuje daleko více bakterií než na kůži. Proto dle vlastního pocitu vyměňujete kartáček na zuby jednou měsíčně, nejpozději každé 2 měsíce. Díky jedinečnému MICROSILVER ve vláknech kartáčku postačí měnit jeho hlavici pouze každé 3 měsíce. Má-li efekt čištění přetrvávat, výslovně Vám doporučujeme 3měsíční dobu dodržet (za předpokladu, že kartáček používáte jednou denně).

Pokud používáte ZEITGARD několikrát denně, měli byste zvážit, zda kartáčky neměnit častěji. Intenzivnější používání vede k rychlejšímu opotřebení a tím ke snížení čistícího výkonu.

 

Působení

 
Proč potřebuji ZEITGARD? Jaký je rozdíl mezi ním a klasickým čištěním obličeje?
Ručním čištěním můžete odstranit pouze hrubé nečistoty. Jemné nečistoty a usazeniny, které se hromadí v malých kožních záhybech a pórech, ručně důkladně neodstraníte. S ZEITGARD máte možnost vyčistit i tyto oblasti pečlivě. Kombinace speciálních vláken a hustá struktura ZEITGARD čisticích produktů Vám umožní odstranit nečistotu i v těchto těžce dostupných oblastech. Pleť je díky tomu 10x čistší než při běžném mytí. Je citelně měkčí, svěžejší a krásnější. Navíc je optimálně připravena na následnou péči. Všechny výživné složky mohou nerušeně pronikat do vrstev kůže a rozvinout svůj plný účinek. Navíc je pleť díky oscilaci jemně stimulovaná, zůstává pružná a vypadá mladší a vypnutější.

 

Jaké jsou výhody oproti tradičnímu čištění?
Díky ZEITGARD máte možnost vyčistit svou pleť až 10x účinněji. Lépe odstraníte také nečistoty nacházející se hlouběji v kůži (vrásky, póry). Pleť zároveň lehce masírujete, čímž stimulujete krevní oběh. Pleť vypadá svěžejší a získává růžový nádech. Stimulace pojivové tkáně má zároveň lehce tonizační funkci. Díky odstranění přebytečného kožního mazu a odumřelých buněk dochází k regulaci normální aktivity kůže a ke snížení nebo dokonce k úplnému zamezení vzniku kožních nečistot. Díky tomu mohou i Vaše produkty pro péči o pleť lépe působit.


Jaký je konkrétní rozdíl mezi ZEITGARD a jinými přístroji?

V zásadě rozlišujeme mezi rotujícími a oscilačními pohyby. Zatímco většina kartáčků se pohybuje po kůži tak, že rotuje, kmitají oscilační kartáčky po kůži vysokou rychlostí (více než 1000 krát za minutu) sem a tam. A to je velký rozdíl i pro pleť: Zvuková frekvence, se kterou se zde pracuje, čistí pleť, aniž by ji podráždila. Při jiných technikách (například rotace) je pleť namáhána v jednom směru. Kromě toho přispívá jedinečná technologie MICROSILVER k vysoké hygieně jednotlivých kartáčových hlavic. Pokud již máte jiné zařízení tohoto typu, porovnejte si působení přístrojů pomocí kapesníku nebo silonových punčoch. Jednoduše zde přiložte zapnuté přístroje jeden po druhém. Rotační přístroje pleť namáhají – což je dobře vidět na rychlých, krouživých pohybech na silonových punčochách. ZEITGARD však oscilačním kmitáním zanechá punčochy v klidu.

 

Působení

 
Z jakého materiálu jsou vyrobeny hlavice kartáčku?
Vlákna kartáčků byla po náročných testech navržena speciálně pro LR. Jen tak dosáhneme prokazatelných a hmatatelných výsledků. Při vývoji kartáčků vsadila LR vedle zvláštní struktury vláken také na MICROSILVER. To je u LR již řadu let součástí mnoha pečujících a čistících přípravků. Výhoda: Stříbrné ionty se díky pohybu molekul dostanou na povrch také zevnitř vlákna. Tím je na vláknech stále udržován antimikrobiální „štít". Pro kartáčky LR to znamená nejvyšší hygienickou čistotu! Nemusíte se starat o to, že by se mohly na kartáčku hromadit bakterie. Při běžném používání je tím zaručeno hygienické čištění po dobu 3 měsíců.

Ještě jedna poznámka: Ionty stříbra fungují pouze na povrchu vláken a nejsou vylučovány do životního prostředí nebo na kůži. Je důležité, aby byly kartáčky po použití zbaveny viditelných nečistot a MIKROSTŘÍBRO díky tomu mohlo naplno působit.

 

Jaký je rozdíl mezi kartáčkem ZEITGARD pro citlivou pleť a pro normální pleť?
Měkký kartáček, rozeznatelný díky trojitému růžovému rotoru, je osazen mimořádně jemnými vlákny. Tím na kůži vyvolává velmi měkký a příjemný pocit. Speciální povrchová struktura každého jednotlivého vlákna zajišťuje efektivní čištění pleti a optimální odstranění nečistot. Tyto kartáčky jsou velmi vhodné pro odstranění lehkých nečistot a pro citlivou pokožku. Ta se vyznačuje tím, že má tendenci k mírnému zarudnutí, má jemné póry a působí průhledně. Díky speciálnímu mixu vláken kartáčku je možné mimořádně jemné čištění.

Klasický kartáč, rozeznatelný díky trojitému modrému rotoru, je ve srovnání s jemným kartáčkem osazen mírně silnějšími vlákny. Na pohled jsou o něco tlustší a citelně pevnější. Rozdíl je patrný také při použití. Vlákna odstraní více i hrubších nečistot. Čištění pleti je obzvláště účinné a díky vlastnostem vláken současně šetrné.

Tento kartáček doporučujeme pro odolný a běžný typ pleti, který nevykazuje při běžné péči a čištění žádné/téměř žádné reakce kůže.

Měkké, pružné a zaoblené špičky jsou známkou kvality. Dbáme na to, aby byly naše kartáčky vhodné pro všechny typy pleti. U některých uživatelů může zejména první použití našeho kartáčku vyvolat mírné podráždění kůže. Proto doporučujeme, zejména u osob, které již aktuálně mají kožní problémy, aby se před koupí přístroje poradili s dermatologem.

 

Působení

 

Je čištění pomocí ZEITGARD jako peeling?
I přes intenzivní čištění pomocí ZEITGARD můžete navíc cca jednou týdně použít peeling (v závislosti na charakteru pleti). ZEITGARD odstraňuje make-up, přebytečný maz a další nečistoty pleti. Pokud však chcete řešit zrohovatělou kůži, měli byste navíc používat peeling, např. jemný peeling Aloe Vera.

Pamatujte však na to, že peeling nesmí být používán přímo s tímto zařízením. Kromě toho by peeling zmizel ve vláknech hlavice a nepřišel by do kontaktu s kůží.

 
Proč doporučujeme 20 sekund čištění každé zóny obličeje?
Tato čisticí metoda je založena na vědeckých studiích o optimálním hloubkovém čištění. Pozornost jsme věnovali intenzivnímu, přitom však mimořádně jemnému čištění. 20 sekund na čelo/nos a 20 sekund na každou stranu tváře (včetně brady) zcela dostačuje. Časovač, který je v ZEITGARD přednastaven, Vás pomocí zvukového signálu upozorní, kdy je čas čistit další zónu obličeje.

 

Problematická pleť

 
Co mám dělat, je-li má pleť po čištění s ZEITGARD zarudlá a podrážděná?
V případě citlivé pleti (nebo pokud neznáte svůj typ pleti), byste se měli ještě před použitím ZEITGARD poradit s dermatologem. Ten může Váš typ pleti odborně posoudit a poradit, jaký čistící kartáček použít. Zarudnutí byste měli sledovat. Obvykle je způsobeno přílišným prokrvením kůže. Objeví-li se po několika dnech pupínky, jedná se o účinek čištění. V takovém případě byste měli snížit čas aplikace, až dokud se vzhled pleti nezlepší a nedojde k regeneraci. Trpělivost v tomto případě růže přináší.


Mohu používat ZEITGARD také při akné?
Protože existují různé formy akné, měly by se i různě ošetřovat. Proto doporučujeme použití konzultovat s dermatologem. Obecně platí: Nikdy nepoužívejte ZEITGARD při „otevřeném“ akné. Zde může dojít k roznesení infekce. U doznívajícího akné můžete pomalu začít s aplikací 1x denně 1 až 3x týdně.


Může se ZEITGARD používat v případě kožních onemocnění?
ZEITGARD Cleansing Device se NESMÍ používat při následujících indikacích:

Trpíte-li sezónní nebo trvalou kožní alergií nebo jste se extrémně spálili na slunci.

Máte-li malé ranky a/nebo otevřené rány, případně berete-li léky, které způsobují přecitlivělost kůže (např. antibiotika).
Zeptejte se svého dermatologa, proč je jemné čištění tak důležité pro pleť a proč jej mohou používat lidé se seboroickou dermatitidou (nadprodukce kožních tuků), neurodermitis (atopická/chronická dermatitida), lupénkou (psoriáza), růžovkou a akné.

 

Ostatní

 
Přístroj již nejde nabít, nebo vůbec nefunguje. Co mám dělat?
Ujistěte se, zda je v zásuvce, ke které je přístroj připojen, elektrický proud. Ověřte, že se napětí uvedené na přístroji shoduje s napětím místní rozvodné sítě. Zkontrolujte, zda je přístroj správně vložen do nabíječky. Pokud používáte zásuvku v koupelnové skříňce, je možné, že musíte nejprve zapnout světlo a tím aktivovat zásuvku. Pokud se ani pak ukazatel na přístroji nerozsvítí, nebo pokud se přístroj stále nenabíjí, obraťte se na LR nebo na svého LR partnera.

 

Jaká baterie se používá?
Používají se baterie Ni-Mh baterie 5 V, 1,0 A.


Jaká technologie nabíjení se používá?
Přístroj se nabíjí pomocí indukce. Díky tomu na něm nenajdete žádné rušivé zástrčky ani otvory pro nabíjení.


Můj kartáček již nevypadá tak jako na začátku. Proč?
Je to zcela přirozené, že při pravidelném používání dojde ke změně, resp. k únavě štětin. Porovnejte jej se svým zubním kartáčkem. Jeho tvar se také časem mění. Pro dosažení optimálního čistícího výkonu je nutná výměna hlavice kartáčku. Při každodenním používání doporučujeme výměnu po 3 měsících. Budete-li kartáček používat častěji, je samozřejmě nutné jej i dříve vyměnit.